מחבר הודעה
ממעריב
הודעהפורסם: שלישי 29.06.21 14:35    נושא ההודעה: הוגשה בקשה לפתוח בחקירה נגד ראש המוסד היוצא יוסי כהן בגין חשיפת סודות ביטחונים


בכיר מודיעין לשעבר למנדלבליט: "לחקור את יוסי כהן בעקבות הראיון בעובדה"

לאחר שבשבוע שעבר נחשף במעריב כי אל"מ (מיל) יוסי לנגוצקי שוקל לנקוט הליכים נגד ראש המוסד היוצא בעקבות "מסירת המידע הסודי", לטענתו, אמש פנה ליועמ"ש בבקשה לפתוח בחקירה
בן כספית 29/06/2021 11:43 2 דק' קריאה
השמעה
תגיות:

יוסי כהן / עובדה

שתפו:

יוסי כהן יוסי כהן (צילום: מתוך "עובדה ", קשת 12)

בכיר קהיליית המודיעין ומייסד יחידות המ"מ, אל"מ (מיל) יוסי לנגוצקי, יחד עם לוחם המוסד הוותיק ג'וני ארנון, פנו אתמול ליועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט, בבקשה לחקור רשמית את "מסירת המידע הסודי ביותר", לדבריהם, של ראש המוסד היוצא, יוסי כהן, בראיון שהעניק לאילנה דיין ב"עובדה".

כזכור, בשבוע שעבר נחשף במעריב כי לנגוצקי, אל"ם במילואים ומבכירי מערך המודיעין של צה"ל בכל הזמנים, שוקל להגיש תלונה במשטרה או לנקוט הליכים אחרים נגד כהן, בעקבות הראיון שנתן האחרון לתוכניתה של אילנה דיין.

"אני בודק עכשיו אפשרות להניע הליך פלילי נגד יוסי כהן", אמר אז לנגוצקי ל"מעריב". שאלתי אותו במה מדובר. תלונה במשטרה? הגשת תביעה אזרחית? דרישה לחקירה של המוסד או מערך המודיעין? "אני מתייעץ עם עורכי דין, לדעתי אפשר להגיש כאן תלונה, אפילו פלילית", אמר לנגוצקי. "כהן עשה דברים חמורים ואמר דברים חמורים מאוד בראיון, אסור לעבור על זה לסדר היום".

https://www.maariv.co.il/news/military/Article-850024

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group